Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Halowa piłka nożna chłopców

Chłopcy z Bytoni 17.10.2018r  reprezentowali nasza szkołę na zawodach gminnych w halową piłkę nożną młodzieży szkolnej. Rozgrywki odbyły się na hali widowiskowo- sportowej w Zblewie. Rywalizowaliśmy z trzema drużynami: Kleszczewem, Borzechowem oraz Zblewem. Nasi uczniowie zagrali pierwszy mecz z Borzechowem wygrywając trzema bramki. Drugie starcie mieliśmy z Kleszczewem kończąc z wynikiem 2:0 dla Bytoni oraz ostatni mecz zagraliśmy ze Zblewem wygrywając aż pięcioma bramkami. Za zajęcie pierwszego miejsca nasi zawodnicy otrzymali medale oraz puchar. W listopadzie naszych uczniów czekają kolejne wzmagania na etapie rejonowym, który odbędzie się w Skarszewach. Drużynie należą się ogromne brawa.

Maciej Ossowski